logo
Činoherní klub, Ve Smečkách 26, 110 00 Praha 1, pokladna@cinoherniklub.cz, tel: 211 151 877
kavarna
fb
DNES
25.5.19:30
Kdo chce ujít směšnosti, ten do ní určitě co nejdřív spadne. Málem krvavá groteska. Hrají: O. Vetchý, I.Chýlková, P. Nárožný, J. Dulava a další
Gratulujeme k narozeninám

Stanislav Zindulka
slaví 85. narozeniny.

Stáňo, tak bych Ti měl napsat něco hezkého k Tvému životnímu jubileu. Jsi můj kolega, a nejen z divadla, ale také soused od hereckého stolku. Myslím, že my dva si už nic vysvětlovat nemusíme. Někdy stačí pohled a člověk ví, že ten druhý také ví. Chci Ti říci, vlastně napsat, že jsem rád za ten velký kus hereckého života, který jsem prožil s Tebou, že jsem měl to štěstí poznat zblízka kolegu z té opravdu „staré herecké školy“, že pro Tebe schůzka v 9.00 je prostě v 9.00 a ne v 9.15 nebo v 11.00, že co slíbíš, to že platí, že když do nějaké práce jdeš, tak vždycky naplno, a hlavně, že když něco děláš, tak si na to vždycky uděláš čas, a to nejen kvůli svojí přípravě, ale také proto, aby Tvůj partner ve hře netrpěl, že místo s hercem zkouší s nápovědkou, i když naší Irenku máme rádi oba. Za tohle za všechno – a oba víme, že už to bohužel dávno není samozřejmostí – jsem Ti chtěl moc poděkovat. Snažím se o totéž celý svůj život a vím, jak je to někdy těžké. No a to zdraví a ještě pár dobrých rolí Ti přeji samozřejmě taky.

S úklonou
                                                                                                                              Tvůj Petr Nárožný
28. 2. 2017
Vaše hra je skvělá, opravdu skvělá! Úžasná legrace, úžasné drama, úžasný jazyk! Moc Vám k ní gratuluji (...)  
Podle mého názoru má Vaše hra velkou naději na úspěch i v zahraničí a to i přesto, že zvláště v Anglii je dobrých dramatiků hodně a konkurence silná, navíc mají výhodu „domácího hřiště“. Ale zároveň se Angličané velmi zajímají o to, co se v současném dramatu a divadle děje jinde a jsou velmi otevření novým objevům.
S díky, pozdravem a velkou gratulací Martin Hilský
15. 1. 2017
Milí diváci,
předprodej vstupenek na září 2017 začíná v úterý 6.června 2017 od 15 hodin v kamenné i on-line pokladně.
Činoherní klub, o.p.s., Ve Smečkách 26, 110 00 Praha 1
Poskytovatel čtyřletého grantu na provoz: Hlavní město Praha
fb