logo
Činoherní klub, Ve Smečkách 26, 110 00 Praha 1, pokladna@cinoherniklub.cz, tel: 211 151 877
kavarna
fb
DNES
30.3.19:00
Příběh naprostého vzájemného neporozumění. Příběh, v němž protipólem Smrti je Touha.
Zkoušíme Tanec bláznů

V režii Ladislava Smočka jsme začali 13. ledna zkoušet hru Lea Birinského Tanec bláznů (Narrentanz), kterou jsme již před šestadvaceti lety uvedli pod názvem Mumraj. K jejímu znovuuvedení nás vede její čerstvá, nejen komická aktuálnost. V inscenaci se setkáte s pamětníky prvního uvedení - P.Nárožným, O.Vetchým, J.Dulavou, V.Kratinou a M.Suchánkem; a nově třeba s M.Procházkovou, D.Černou, N.Boudovou, P.Kikinčukem, L.Žáčkovou,  H.Hájkem, M.Dadákem, S.Zindulkou, O.Brancuzským, T.Jeřábkem, P.Meisslem, L.Jelínkovou a V.Šandou. Premiéru plánujeme na duben 2017.

29. 3. 2017
Milí diváci, vzhledem k onemocnění Ondřeje Sokola dochází dnes tj. 29. března ke změně představení. Místo původně plánovaného titulu Ujetá ruka budeme hrát hru  Sexuální perverze v Chicagu. Vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je můžete vrátit v pokladně divadla, nejpozději však do začátku představení. Děkujeme za pochopení
28. 2. 2017
Vaše hra je skvělá, opravdu skvělá! Úžasná legrace, úžasné drama, úžasný jazyk! Moc Vám k ní gratuluji (...)  
Podle mého názoru má Vaše hra velkou naději na úspěch i v zahraničí a to i přesto, že zvláště v Anglii je dobrých dramatiků hodně a konkurence silná, navíc mají výhodu „domácího hřiště“. Ale zároveň se Angličané velmi zajímají o to, co se v současném dramatu a divadle děje jinde a jsou velmi otevření novým objevům.
S díky, pozdravem a velkou gratulací Martin Hilský
15. 1. 2017
Milí diváci,
předprodej vstupenek na květen 2017 začíná v úterý 4. dubna 2017 od 15 hodin v kamenné i on-line pokladně.
Činoherní klub, o.p.s., Ve Smečkách 26, 110 00 Praha 1
Poskytovatel čtyřletého grantu na provoz: Hlavní město Praha
fb